Zakończenie roku szkolnego przez klasy trzecie

W piątek 26 kwietnia odbyła się uroczysta akademia na której pożegnaliśmy klasy trzecie. Podczas uroczystości odbyło się wręczenie nagród i świadectw najlepszym uczniom. Doceniona została także młodzież pracująca na rzecz samorządu naszej szkoły, uczniowie działający w szkolnym kole wolontariatu, aktorzy z koła teatralnego, wspaniali chórzyści z Chóru Bel Canto, jak również sportowcy. Uczniowie klas drugich wręczyli starszym kolegom małe upominki oraz zaprezentowali krótką część artystyczną. Uczniowie klas trzecich w piękny sposób podziękowali gronu pedagogicznemu za całe trzy lata nauki. Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na maturze !!!

Pięcioro tegorocznych abiturientów otrzymało stypendium ufundowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, Nauczycieli i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im Hugona Kołłątaja w Jordanowie „DLA NASZEJ SZKOŁY”. Wśród najbardziej aktywnych uczniów działających na rzecz szkoły, reprezentujących naszą szkołę na konkursach i olimpiadach oraz mających wysoką średnią należą: Paulina Florek, Julia Wincenciak, Paulina Wójcik, Julia Borys i Klaudia Fudali. Gratulujemy !!!

Relacja fotograficzna

« z 3 »

relacja filmowa

skrót>>>

udostępnij