O szkole branżowej I stopnia

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA nr 1 (ZAWODOWA)

Branżowa Szkoła I stopnia (zawodowa) pod patronatem Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu. Jeśli chcesz w ciągu 3 lat zdobyć uprawnienia do wykonywania wybranego przez Ciebie zawodu zostań uczniem tej klasy.

W ramach klasy oferujemy:

  • 3- letni system nauki,
  • praktykę zawodową u prywatnych przedsiębiorców,
  • comiesięczne wynagrodzenia za wykonywaną pracę,
  • wybór każdego zawodu
  • bezpłatny udział w praktykach w Hiszpanii w ramach programu Erasmus+
  • wejdź na stronę o obejrzyj relacje z praktyk w Maladze i Ubedzie

Branżowa Szkoła I stopnia proponuje następujące zawody:

Stolarz, sprzedawca, murarz-tynkarz, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń odlewniczych, operator obrabiarek skrawających, mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych, fryzjer blacharz samochodowy, elektryk, elektromechanik, monter sieci i instalacji sanitarnych, cukiernik, kucharz, piekarz, lakiernik, blacharz, monter zabudowy i inne.

Dla zawodów: stolarz, sprzedawca, murarz-tynkarz, mechanik pojazdów samochodowych zapewniamy naukę przedmiotów zawodowych w szkole.