Dzień otwarty

Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY 19 kwietnia 2023 r.

Dzień otwarty 2022

Dzień otwarty 2019

Dzień Otwarty 2018

Dzień otwarty 2017

Relacja fotograficzna z Dnia Otwartego, który odbył się w naszej szkole w dniu 27.04. 2017 r.

« z 2 »

Dzień otwarty 2016

Relacja fotograficzna z dnia otwartego,

« z 3 »

Występ taneczny Kingi Koleckiej,

Zorba po niemiecku – klasa 2A i przyjaciele,

Mamma mia – klasa 2A,

Marek Gierat – nasz absolwent,

Dzień otwarty 2015


DNI OTWARTE SZKOŁY – 2004

W dniach 27, 28.04.2004 nasza szkoła gościła u siebie gimnazjalistów. Przez te dwa dni odwiedziło nas około 260 uczniów, którzy chcieli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły.

Spotkanie podzielona było na trzy części. Najpierw gimnazjalistów zapraszał Samorząd Uczniowski do auli. Po uroczystym powitaniu Pan Dyrektor wylosował w każdym dniu 5 kartek, na których gimnazjaliści wpisywali swoje dane i wybrany profil. Te osoby po uzyskaniu minimum punktów będą miały zapewnione miejsce w klasie o danym profilu.

Następnie uczniowie przedstawili program informacyjno – rozrywkowy, przedstawiający życie szkolne uczniów. Była to świetna wspólna zabawa i prezentacja najaktywniejszych uczniów naszej szkoły.

Potem gimnazjaliści, pod opieką uczniów klas drugich odwiedzali odpowiednie pracownie gdzie witali i ich nauczyciele i uczniowie i udzielali informacji dotyczących odpowiednich typów szkół i profili.

Na hali sportowej można było zobaczyć pokaz umiejętności gimnastycznych uczniów oraz prezentację konkurencji obowiązujących na egzaminie do klasy sportowej – w tym roku o specjalności: piłka nożna.

Młodzi koledzy otrzymali również ulotki informacyjne i formularze podań.

Po przejściu przez 5 punktów informacyjnych znowu spotkali się w auli na pierwszym koncercie naszego szkolnego zespołu rockowego.

Dodatkową atrakcją było zaproszenie gimnazjalistów na wspólną szkolną dyskotekę, która miała miejsce w hali sportowej późnym popołudniem 28 kwietnia.