Matematyczne Czwartki Instytut Matematyki UJ

Czym zajmuje się topologia ?

Dnia 03.11.2016r. uczniowie naszej szkoły udali się do Krakowa, aby po raz kolejny wziąć udział w „matematycznym czwartku” na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym dr Zbigniew Pogoda wyjaśnił czym zajmuje się jeden z najważniejszych działów matematyki-topologia. Ponadto odwiedzili Muzeum Benedyktynów w Tyńcu oraz Muzeum Narodowe w Krakowie, gdzie mogli zobaczyć wystawę poświęconą Wisławie Szymborskiej.

 

Dnia 03.03.2016r, klasa 2b po raz kolejny uczestniczyła w wykładach na Uniwersytecie Jagiellońskim.
W Instytucie Fizyki wykład przeprowadziła dr A.Sochocka „Interfejs mózg-komputer”, natomiast w Instytucie Matematyki dr J.Piórek „O geometrii okręgów”.

Uj6

Uj3

Uj1

Uj2Uj4Uj5Uj7

Uj8


 

Matematyczny czwartek – Listopad 2014

matczw14 matczw142 matczw143 matczw144 matczw145