Wycieczka na Uczelnię Ignatianum

22 marca 2022 r. uczennice z klas 3ga i 3c z profilu PEDAGOGICZNO – PSYCHOLOGICZNEGO odwiedziły wyższą uczelnię Akademia Ignatianum w Krakowie. Wizyta na uczelni rozpoczęła się spotkaniem ze studentami psychologii i pedagogiki, którzy opowiedzieli o swoich kierunkach oraz o tym, dlaczego warto studiować psychologię i pedagogikę. Nasi uczniowie mieli okazję zadawania pytań oraz poznania uczelni od wewnątrz. Następnie odbył się specjalnie przygotowany dla nas wykład z psychologii, prowadzony przez dr Nowakowskiego. Wykład przybliżył naszym uczniom różne ścieżki zastosowania psychologii w pracy zawodowej. Dziękujemy za wspaniałą organizację i współpracę Paniom z Biura Promocji oraz Samorządowi Akademii Ignatianum w Krakowie. Korzystając z pięknej, wiosennej pogody wybraliśmy się jeszcze na Rynek Główny.

udostępnij