„Wdzięczność – pamięcią serca”

Dzisiaj zakończenie roku szkolnego, który przebiegał bardzo nietypowo, bo musieliśmy zmierzyć się przede wszystkim z nauczaniem zdalnym. Było to doświadczenie, którego na pewno nie zapomnimy. Nie zapomnimy również szczególnych osób, ważnych w naszej społeczności szkolnej, które dzisiaj żegnamy z łezką w oku. Dlatego chcemy serdecznie podziękować Pani Profesor Zofii Tokarz, szkolnej pedagog, która dla nas, uczniów była adwokatem, pocieszycielem i powiernikiem. Dziękujemy Pani za wsparcie i profesjonalną pomoc. Zawsze dodawała nam Pani otuchy w wielu trudnych sytuacjach. Żegnamy również Pana Profesora Wacława Kołodziejskiego, nauczyciela matematyki i przedmiotów zawodowych, wieloletniego opiekuna praktykantów w szkołach branżowych. Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i cenne wskazówki. Dziekujemy także pracownikom szkoły Pani Annie Mordarskiej oraz Panu Wiesławowi Antoszowi, którzy przyczynili się do jej sprawnego funkcjonowania. Jesteśmy wdzięczni za życzliwość, okazaną pomoc w codziennym życiu szkolnym. Szanowni Państwo, życzymy, dużo zdrowia i samych słonecznych dni w życiu osobistym na zasłużonej emeryturze.Chcieliśmy również podziękować za pracę w naszej szkole Paniom Marii Urbaczyk i Kindze Krawczyckiej oraz Panu Grzegorzowi Czyszczoniowi. Dziękujemy z całego serca i mamy nadzieję, że będą Państwo wspominać czas pracy w HUGONIE z sentymentem, pamiętając tylko o tym, co było dobre.

udostępnij