Spis absolwentów LO 2011

Klasa III a

wychowawca mgr Anna Sala

  1. Bachul Angelika
  2. Bachul Karolina
  3. Bobek Martyna
  4. Cudak Aleksandra
  5. Czarna Katarzyna
  6. Czubin Joanna
  7. Górowski Radosław
  8. Hanus Justyna
  9. Jakóbik Aneta
  10. Jałocha Sandra
  11. Koper Monika
  12. Latawiec Lidia
  13. Matuszewski Kamil
  14. Merz Paulina
  15. Mroszczak Michał
  16. Pietrzak Izabela
  17. Pranica Natalia
  18. Skwarek Bartłomiej
  19. Solowska Olga
  20. Stopka Katarzyna
  21. Świder Magdalena
  22. Zajda Martyna
  23. Zielińska Katarzyna
  24. Zych Sylwia
  25. Żółtek Daniel

Klasa III b

wychowawca mgr Magdalena Rapacz

  1. Antosz Aleksandra
  2. Biedrawa Piotr
  3. Chorąży Ewelina
  4. Chorąży Marta
  5. Dziadkowiec Jacek
  6. Gach Mateusz
  7. Gierat Marek
  8. Głąb Ewelina
  9. Główka Jerzy
  10. Hampel Kamil
  11. Hanusiak Izabela
  12. Jankoś Klaudia
  13. Klimala Małgorzata
  14. Kolecka Beata
  15. Karkoszka Anna
  16. Kostka Anna
  17. Kostka Bogdan
  18. Kowalska Izabela
  19. Kozieł Paulina
  20. Książek Dorota
  21. Oprzędek Karolina
  22. Proszek Magdalena
  23. Rypel Damian
  24. Salawa Gabriela
  25. Stanaszek Mateusz
  26. Stopka Anna
  27. Syrek Marcin
  28. Wicher Jacek
  29. Wójcik Sylwia
  30. Zadora Tomasz

Klasa III c

wychowawca mgr Jolanta Łabędzka

  1. Bal Artur
  2. Buda Mateusz
  3. Chorążak Daniel
  4. Gacek Katarzyna
  5. Guzik Natalia
  6. Hampel Krzysztof
  7. Jaskółka Kamila
  8. Kania Kamil
  9. Kawula Zuzanna
  10. Książek Angelika
  11. Kowalcze Beata
  12. Kowalik Anna
  13. Małysiak Gabriela
  14. Motor Alicja
  15. Paszkowska Sylwia
  16. Rapacz Michał
  17. Skwarek Jakub
  18. Smardz Szymon
  19. Starowicz Patryk
  20. Święchowicz Grzegorz
  21. Tyrpa Filip
  22. Wajda Paulina
  23. Wojtasiak Szymon
  24. Wróbel Ewa
  25. Żądło Aneta
  26. Żądło Karolina

Klasa III d

wychowawca mgr Stanisław Stankiewicz

  1. Augustyn Mateusz
  2. Baziński Paweł
  3. Baziński Przemysław
  4. Brynkus Zbigniew
  5. Chlipała Paweł
  6. Chowaniak Mateusz
  7. Duszyńska Marlena
  8. Dutka Łukasz
  9. Filipek Patrick
  10. Główczak Rafał
  11. Jurczyk Patryk
  12. Kluska Maciej
  13. Kościelniak Marcin
  14. Koper Damian
  15. Kowalcze Gabriela
  16. Majerczyk Barbara
  17. Matyasik Natalia
  18. Motor Renata
  19. Pasternak Paweł
  20. Pracharczyk Kamil
  21. Stąpor Beata
  22. Szewczyk Adrianna
  23. Plewa Arkadiusz
  24. Traczyk Iwona
  25. Trybała Szymon
  26. Wąsik Kamil
  27. Żegleń Patryk

Klasa III e

wychowawca mgr Katarzyna Spendel

  1. Bednarz Hubert
  2. Bednarz Paweł
  3. Bednarz Szymon
  4. Bierówka Aleksandra
  5. Bierówka Natalia
  6. Budka Katarzyna
  7. Chuda Karolina
  8. Czarny Sławomir
  9. Czekaj Monika
  10. Dziechciowska Angelika
  11. Gałka Magdalena
  12. Hanusiak Anna
  13. Hanusiak Ewelina
  14. Jedliński Dominik
  15. Kardaś Gabriela
  16. Karkula Katarzyna
  17. Krok Magdalena
  18. Kosek Marta
  19. Kowalcze Katarzyna
  20. Kudzia Alicja
  21. Latawiec Natalia
  22. Łaczek Aleksandra
  23. Macioł Barbara
  24. Magiera Katarzyna
  25. Masłowska Jolanta
  26. Słonina Julia
  27. Sroka Kornelia
  28. Stanaszek Gabriela
  29. Stanaszek Honorata
  30. Stopka Edyta
  31. Szeliga Sylwia
  32. Targosz Radosław
  33. Wójciak Elżbieta
  34. Zagata Magdalena
  35. Żur Justyna