Spis absolwentów LO 2006

Klasa III aa

wychowawca dr Magdalena Stankiewicz

  1. Biedrawa Katarzyna
  2. Chorąży Katarzyna
  3. Cukrzycoń Aneta
  4. Czarny Małgorzata
  5. Domagała Wioletta
  6. Filas Barbara
  7. Filipek Natalia
  8. Gacek Anna
  9. Gacek Ewelina
  10. Głuc Iwona
  11. Jamrozik Michał
  12. Kijowska Joanna
  13. Kotuła Monika
  14. Kulka Dominika
  15. Mirek Kinga
  16. Misiewicz Renata
  17. Musielak Aneta
  18. Płaszcz Dominik
  19. Pyka Monika
  20. Sałapatek Justyna
  21. Syc Kamil
  22. Szarlej Jan
  23. Wirtelczyk Anna
  24. Wojtyczko Katarzyna

Klasa III ab

wychowawca mgr Katarzyna Jurek

  1. Basiura Kinga
  2. Burtan Ewa
  3. Dutka Dorota
  4. Firek Ewelina
  5. Firek Klaudia
  6. Harwat Katarzyna
  7. Jabcoń Kornelia
  8. Kania Joanna
  9. Kołodziejczyk Anna
  10. Kurek Agata
  11. Lenart Anna
  12. Leśniak Maciej
  13. Mierzyńska Edyta
  14. Orawiec Magdalena
  15. Plinkiewicz Anna
  16. Płanica Katarzyna
  17. Radoń Ewelina
  18. Święchowicz Natalia
  19. Zając Artur
  20. Zientek Małgorzata
  21. Zygmunt Marta
  22. Żądło Anna
  23. Żądło Ewelina

Klasa III b

wychowawca mgr Teresa Sasuła

  1. Buksa Magdalena
  2. Czarniak Justyna
  3. Duda Andrzej
  4. Filipiak Magdalena
  5. Grudzińska Małgorzata
  6. Holuka Kacper
  7. Jamróz Bartłomiej
  8. Jaromin Kamila
  9. Klempka Grzegorz
  10. Kolecki Rafał
  11. Kołodziejczyk Agnieszka
  12. Kowalcze kamil
  13. Kowalcze Paweł
  14. Krupa Kacper
  15. Lipka Edyta
  16. Łopata Bogumiła
  17. Łukaszka Krzysztof
  18. Macioł Seweryn
  19. Maj Anna
  20. Miernik Marek
  21. Miśkowiec Bartłomiej
  22. Myszogląd Jakub
  23. Pacyga Bartłomiej
  24. Peliwo Jarosław
  25. Pluta Paweł
  26. Płanica Kinga
  27. Rączka Łukasz
  28. Sala Sławomir
  29. Skwarek Anna
  30. Sobinek Agnieszka
  31. Solowska Paulina
  32. Stec Mariusz
  33. Stopka Joanna
  34. Sutor Jakub
  35. Szpak Rafał
  36. Wierzba Bogumił
  37. Winter Magdalena
  38. Zagajski Marcin

Klasa III c

wychowawca mgr Bożena Zając

  1. Białecki Bartłomiej
  2. Białońska Barbara
  3. Buda Piotr
  4. Chuda Elżbieta
  5. Ferek Dorota
  6. Flaga Ewa
  7. Gacek Magdalena
  8. Gierat Ewelina
  9. Gringras Katarzyna
  10. Jacheć Anna
  11. Jędrychowska Urszula
  12. Kania Justyna
  13. Karkula Kamil
  14. Karkula Marzena
  15. Kolaniak Ewa
  16. Magusiak Mateusz
  17. Malinowska Lidia
  18. Małecka Dorota
  19. Marfiak Bożena
  20. Migas Monika
  21. Mirek Andrzej
  22. Motor Sylwia
  23. Nieć Wojciech
  24. Palowska Jadwiga
  25. Pelcel Bernadetta
  26. Pieczara Michał
  27. Pieszczoch Natalia
  28. Pyciak Iwona
  29. Rak Łukasz
  30. Rączka Magdalena
  31. Ryś Katarzyna
  32. Ryś Magdalena
  33. Ryś Wojciech
  34. Sandulska Anna
  35. Sewioło Danuta
  36. Śmietana Beata
  37. Wójcik Damian
  38. Wójtowicz Anna

Klasa III d

wychowawca mgr Wacław Kołodziejski

  1. Chorąży Bartłomiej
  2. Ciślak Krystian
  3. Działowy Artur
  4. Ferek Grzegorz
  5. Fiedor Paweł
  6. Frydel Marek
  7. Gacek Ireneusz
  8. Gacek Mateusz
  9. Hanusiak Michał
  10. Kasza Alicja
  11. Kłoda Kamil
  12. Kocur Marcin
  13. Lipka Piotr
  14. Malada Łukasz
  15. Marzec Szymon
  16. Mikołajczyk Szymon
  17. Musielak Mateusz
  18. Nosidlak Iwona
  19. Nowak Grzegorz
  20. Papierz Ewa
  21. Piątek Beata
  22. Samek Bartłomiej
  23. Sitarz Paweł
  24. Sularz Szczepan
  25. Szczesiak Adam
  26. Traczyk Karolina
  27. Zięba Sebastian
  28. Żądło Elżbieta

Klasa III e

wychowawca mgr Danuta Ćwikiel

  1. Bachorczyk Sylwia
  2. Bochnak Beata
  3. Gacek Bożena
  4. Gacek Ewelina
  5. Główka Katarzyna
  6. Grabowska Urszula
  7. Jabcoń Beata
  8. Jaromin Marzena
  9. Jugowiec Urszula
  10. Kaczmarczyk Dorota
  11. Karkoszka Jolanta
  12. Kobiela Agnieszka
  13. Kowalczyk Ewa
  14. Kowalczyk Katarzyna
  15. Książek Sylwia
  16. Kudzia Monika
  17. Majerek Barbara
  18. Miśkowiec Arleta
  19. Mizera Jakub
  20. Oczkowska Beata
  21. Radoń Kamil
  22. Romaniak Mariola
  23. Sandulska Dorota
  24. Solowska Małgorzata
  25. Sołtys Jolanta
  26. Stanik Sylwia
  27. Stąpor Izabela
  28. Szeląg Dominika
  29. Stokłosa Iwona
  30. Ufir Marzena
  31. Wirtelczyk Justyna
  32. Zaręba Beata
  33. Ziętek Elżbieta