Spis absolwentów LO 2005

Klasa III a

wychowawca mgr Anna Sala

  1. Antolak Marta
  2. Bednarz Anna
  3. Buda Renata
  4. Ciscoń Beata
  5. Dziedzina Mateusz
  6. Górowska Karina
  7. Kaczmarczyk Alicja
  8. Kapłon Paulina
  9. Kolaniak Łukasz
  10. Kowalcze Katarzyna
  11. Kowalczyk Grzegorz
  12. Latawiec Ilona
  13. Maciążka Anna
  14. Maciążka Marcin
  15. Miśkowiec Edyta
  16. Mordarska Katarzyna
  17. Papaj Agnieszka
  18. Pawlikowska Sabina
  19. Sęk Agnieszka
  20. Słowiak Ewelina
  21. Sroka Lucyna
  22. Starzec Michał
  23. Syc Małgorzata
  24. Szewczyk Mariusz
  25. Urbaś Urszula
  26. Wójtowicz Natalia
  27. Zembol Barbara

Klasa III b

wychowawca mgr Magdalena Rapacz

  1. Bąk Szymon
  2. Bielański Jan
  3. Bierówka Anna
  4. Calvo Romeo
  5. Czarny MArcin
  6. Działek Katarzyna
  7. Gil Krystian
  8. Gwożdż Magdalena
  9. Handzel Mateusz
  10. Kardaś Bartosz
  11. Klimasara Elżbieta
  12. Kołodziejczyk Marek
  13. Korabik Edyta
  14. Krzysiak Piotr
  15. Kurek Sylwester
  16. Maciaszek Mateusz
  17. Matyasik Cecylia
  18. Morończyk Justyna
  19. Motor Dominik
  20. Nieckula Sławomir
  21. Ochyl Elżbieta
  22. Pacyga Ewelina
  23. Rusin Karolina
  24. Sobinek Damian
  25. Trzop Zbigniew
  26. Wątroba Bartłomiej
  27. Zembol Konrad

Klasa III c

wychowawca mgr Jolanta Łabędzka

  1. Bielak Agnieszka
  2. Bogacz Anita
  3. Brandys Urszula
  4. Gwiżdż Katarzyna
  5. Handzel Marzena
  6. Kardyl Justyna
  7. Karkula Barbara
  8. Krupa Magdalena
  9. Luberda Monika

10 . Łabaz Grażyna

  1. Macias Magdalena
  2. Madoń Elżbieta
  3. Piętoń Dorota
  4. Przybyś Jan
  5. Pustelnik Joanna
  6. Sawina Judyta
  7. Siedlarz Daniel
  8. Tefelska Marzena
  9. Trembacz Elżbieta
  10. Wróbel Sylwia
  11. Żmuda Małgorzata

Klasa III d

wychowawca mgrJakub Jeziorski

  1. Bargiel Jadwiga
  2. Bednarczyk Rafał
  3. Domalik Mateusz
  4. Frankiewicz Kamil
  5. Gąstała Mirosław
  6. Godyń Artur
  7. Kołodziejczyk Krzysztof
  8. Kosek Agnieszka
  9. Kosek Mirosław
  10. Łukaszka Hubert
  11. Łukaszka Marcin
  12. Matuła Danuta
  13. Możdżeń Ewelina
  14. Nosidlak Wojciech
  15. Pałka Mateusz
  16. Panek RObert
  17. Rudolphi Michał
  18. Rusin Marta
  19. Słoński Grzegorz
  20. Sularz Elżbieta
  21. Trzop Agnieszka
  22. Turek Tomasz
  23. Tylka Marta
  24. Urbaniak Łukasz
  25. Zapała Bartłomiej

Klasa III LP

wychowawca mgr Urszula Jeziorska

  1. Babik Krzysztof
  2. Buksa Robert
  3. Burtan Przemysław
  4. Ciapała Tomasz
  5. Cieżak Łukasz
  6. Daleki Zdzisław
  7. Drobny Mariusz
  8. Ferek Tomasz
  9. Folwarski Mirosław
  10. Harwat Jacek
  11. Jabcoń Grzegorz
  12. Koper Mateusz
  13. Łazarz Piotr
  14. Maciaszek Rafał
  15. Maciąga Piotr
  16. Mak Grzegorz
  17. Nosidlak Grzegorz
  18. Nosidlak Sławomir
  19. Rzepa Grzegorz
  20. Sadłowski Bartłomiej
  21. Stachnik Adrian
  22. Syc Paweł
  23. Waligóra Marcin
  24. Zajda Sławomir
  25. Zembol Sławomir
  26. Ziemba Rafał