Konkurs Ekonomiczny Manager Roku

Uczniowie z klasy 2c rozpoczęli przygodę biznesową na platformie

REVAS – Branżowe Symulacje Biznesowe

, w ramach konkursu ekonomicznego

Manager roku

.

W skład pierwszego zespołu; Business Womans weszły Julia Działowy, Ania Mirek i Sylwia Chorąży , natomiast drugi zespół tworzą Karolina Chryc, Klaudia Mak i Jakub Moskalski pod nazwą M²C industries.
Trzymamy kciuki za naszych Managerów i życzymy sukcesu w prowadzeniu swojego pierwszego biznesu!!!
W ramach nabytych kompetencji w czasie symulacji biznesowej, młodzież podniesie swoje zdolności kierownicze, analityczne i umiejętność pracy w grupie. Rywalizacja ukaże sposób funkcjonowania firmy w rzeczywistych warunkach rynkowych. Konkurs podniesie kompetencje przedsiębiorcze uczestników i zapewne wpłynie na motywację do zakładania własnych przedsiębiorstw przez uczestników w przyszłości.
udostępnij