Zakręć się na środowisko

W miesiącu wrześniu na terenie naszej szkoły została zorganizowana zbiórka zużytych baterii. W ciągu miesiąca udało się zebrać około 10 kilogramów zużytych baterii. Zbiórka baterii była połączona z konkursem na film o tematyce ekologicznej. Uczennica klasy 3c przygotowała animacje z bateriami zmontowaną z kilkuset zdjęć. Cały konkursowy film został opracowany i zmontowany na lekcjach informatyki rozszerzonej, w programie Corel Video Studio, kilka ujęć do filmu zostało nakręconych na zielonym ekranie. Uczniowie biorący udział w konkursie oraz w lekcji informatyki mieli możliwość zapoznać się z podmianą tła w filmie. Wszystkie zebrane baterie oraz link do filmu zostały zawiezione na konkurs do Wydziału Środowiska Starostwa w Suchej Beskidzkiej. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie w zbiórkę zużytych baterii. Życzymy powodzenia w konkursie.

konk1 konk3

Film konkursowy:

udostępnij