Sukces Hugona w Konkursie „Inwestycje przyszłości”

Sukces Hugona w Konkursie „Inwestycje przyszłości”, III miejsce zajęła Gabriela Szpak, wyróżnienie otrzymała Natalia Sobuś – Gratulacje🙂

konkurs2

konkurs

konk15

Na lekcjach informatyki, oraz informatyki rozszerzonej w klasach drugich został zorganizowany konkurs na wizualizacje projektu inwestycji z funduszy unijnych w Małopolsce. Uczniowie mieli za zadanie w edytorze Word napisać biznes plan inwestycji, a następnie zilustrować go za pomocą grafiki komputerowej oraz przenieść swoje pomysły i inspiracje na dowolną technikę plastyczną na papierze. Uczniowie przy realizacji prac konkursowych mieli możliwość zaznajomienia się z pisaniem biznes planów w edytorze Word, oraz tworzeniem ikono – grafiki w programie graficznym Inkscape. Najciekawsze inspiracje i pomysły inwestycji za środki unijne zostały wysłane na konkurs.

konk23

udostępnij