Spotkanie uczniów z przedstawicielem Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Dzisiaj (05.01.2023r.) odbyło się z spotkanie maturzystów oraz uczniów klas trzecich z sierż. pchor. Patrykiem Medesem – absolwentem naszej Szkoły. Podczas spotkania została przedstawiona aktualna oferta edukacyjna Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Sierżant Medes opowiedział o studiach wojskowych i cywilnych oraz pokazał praktyczną stronę studiowania na AWL. Osoby zainteresowane mogą wybrać kierunki: STUDIA WOJSKOWE Wydział Nauk o Bezpieczeństwie Kierunki studiów: – Inżynieria bezpieczeństwa – specjalność Inżynieria Wojskowa, Obrona Przed Bronią Masowego Rażenia Wydział Zarządzania Kierunki studiów – Dowodzenie – Informatyka – Logistyka – Zarządzania STUDIA CYWILNE Wydział Nauk O Bezpieczeństwie Kierunki studiów – Bezpieczeństwo Narodowe – Inżynieria Bezpieczeństwa Wydział Zarządzania Kierunki Studiów – Zarządzania – Informatyka – Logistyka Dziękujemy sierż. pchor. Patrykowi Medesowi za przybycie. #AWL

udostępnij