Spis absolwentów LO 2012

Klasa III a 

wychowawca mgr Monika Hopciaś

  1. Borowy Szymon
  2. Brzana Krystian
  3. Dziechciowska Angelika
  4. Giza Karolina
  5. Gościej Karolina
  6. Klimczak Damian
  7. Kołton Joanna
  8. Kostka Ewelina
  9. Kowalcze Iwona
  10. Krzysiak Paweł
  11. Kulka Sebastian
  12. Leśnik Karolina
  13. Lurka Gabriela
  14. Makuch Aleksandra
  15. Mazur Dominika
  16. Mierzwa Łukasz
  17. Morawka Stanisław
  18. Mrózek Anna
  19. Pasiowiec Anna
  20. Powalacz Kinga
  21. Sarna Patryk
  22. Stalmach Karolina
  23. Strzelecki Kamil
  24. Syc Katarzyna
  25. Szpórnóg Anna
  26. Świerczek Adrianna
  27. Trybała Patrycja
  28. Wyka Anita

Klasa III b

wychowawca mgr Teresa Sasuła

  1. Bobek Patryk
  2. Cudak Piotr
  3. Gałka Damian
  4. Gałka Jacek
  5. Kiełbus Agnieszka
  6. Kolaniak Marzena
  7. Kościelniak Anna
  8. Łaciak Michał
  9. Popielarz Michał
  10. Sala Szymon
  11. Stramek Paulina
  12. Ślazyk Tomasz
  13. Tempka Celina
  14. Teper Katarzyna
  15. Wnuk Michał
  16. Wróbel Szymon

Klasa III c

wychowawca mgr Anna Bachul

  1. Buda Maria
  2. Działek Patrycja
  3. Gacek Maciej
  4. Kot Kamil
  5. Kowalcze Kamil
  6. Kowalcze Kinga
  7. Kramarz Małgorzata
  8. Lizak Gabriela
  9. Macias Adela
  10. Malinowska Aneta
  11. Migas Aleksandra
  12. Misiewicz Katarzyna
  13. Ryś Ewelina
  14. Sikora Wojciech
  15. Skwarek Sylwia
  16. Spyrka Karolina
  17. Stanaszek Arkadiusz
  18. Suska Karolina
  19. Turek Dominika
  20. Wierzba Karolina
  21. Załazińska Natalia
  22. Żegleń Katarzyna
  23. Żur Joanna

Klasa III d 

wychowawca mgr Bożena Zając

  1. Baliczek Angelika
  2. Buda Monika
  3. Czyszczoń Barbara
  4. Dziwisz Anna
  5. Fudali Zbigniew
  6. Gacek Magdalena
  7. Gwiazdonik Łukasz
  8. Janik Agata
  9. Karkula Aleksander
  10. Knapczyk Aneta
  11. Kotuła Iwona
  12. Kowalczyk Piotr
  13. Kowalik Kamil
  14. Kraus Magdalena
  15. Krok Łukasz
  16. Kryjak Anna
  17. Lenart Artur
  18. Luberda Iwona
  19. Macioł Kamil
  20. Mąka Aneta
  21. Mikulska Martyna
  22. Nycz Bartłomiej
  23. Oleksa Szymon
  24. Pasiowiec Beata
  25. Pluta Małgorzata
  26. Proszek Maciej
  27. Surówka Mikołaj
  28. Syc Aneta
  29. Syc Natalia
  30. Szczerba Janusz
  31. Traczyk Łukasz
  32. Wójtowicz Bartłomiej
  33. Zych Piotr

Klasa III e

wychowawca mgr Marzena Lańczyk

  1. Białek Wioletta
  2. Bierówka Karolina
  3. Bulanda Agnieszka
  4. Ćwikiel Magdalena
  5. Drabina  (Sala) Patrycja
  6. Frydel Karolina
  7. Gacek Dawid
  8. Gromek Grażyna
  9. Gruca Anna
  10. Grzybacz Bartłomiej
  11. Guzik Klaudia
  12. Hołdysz Mateusz
  13. Kowalcze Magdalena
  14. Leśniak Agnieszka
  15. Łukaszka Michał
  16. Łukaszka Rafał
  17. Orzechowska Patrycja
  18. Paszkowska Barbara
  19. Polak Bożena
  20. Rusin Justyna
  21. Ryś Roksana
  22. Sarna Karolina
  23. Siepak Sylwia
  24. Stachura Żaneta
  25. Syrek Justyna
  26. Włoch Monika
  27. Woźna Justyna