Piknik Integracyjny 2019

Dnia 11 września odbył się ,,Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych, Podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy w Małopolsce”. W wydarzeniu brało udział 800 uczestników, do pomocy przydzielono 130 wolontariuszy, którym również pomagali nauczyciele naszej placówki. Dzięki naszym sponsorom wydarzenie odbyło się w pobliskiej restauracji „Strumyk”. Na to wydarzenie przygotowano wiele atrakcji takich jak:

  • Plener malarski
  • Konkurencje sportowe
  • Zabawy z animatorami
  • Przejażdżki motocyklami oraz Buggy
  • Loteria fantowa
  • Występy artystyczne

Piknik był udany nie tylko dla nas, lecz również dla uczestników, którzy zaszczycili nas swoją obecnością z najdalszych zakątków Małopolski. W podzięce za dzień pełen wrażeń i zabaw obdarzono nas szczerymi uśmiechami.

(Paulina, Emilia, Patrycja 2a LO)

udostępnij