Nocne czuwanie na Jasnej Górze

30 marca 2016r. kolejny rocznik maturzystów z Jordanowa wyruszył na Jasną Górę. W tradycji naszej szkoły było to dwudzieste nocne czuwanie młodzieży przed Obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.   W Roku Miłosierdzia nasze spotkanie rozpoczęliśmy od przejścia przez Jasnogórską Bramę Miłosierdzia. Przed obliczem Czarnej Madonny w naszych zawierzeniach i modlitwach nie zabrakło odniesień do Bożego Miłosierdzia, modlitw Jana Pawła II i świętej Siostry Faustyny. Przewodnia myśl naszego czuwania  „Jezus siłą mą” pozwoliła nam w skupieniu i modlitwie przeżyć niespotykaną, niezapomnianą i pełną refleksji noc.Skan_P270

4 maja 2016r. o godzinie 7.00 (tuż przed pierwszym egzaminem) na Jasnej Górze zostanie odprawiona Msza Święta w intencji o pomyślne zdanie egzaminu dla Maturzystów z Jordanowa.

udostępnij