Nagraj swój utwór Gospel!

Zbliżają się Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Być może wybierasz się, przygotowujesz się do udziału w tym wielkim wydarzeniu. Już teraz możesz zaakcentować swój udział nagrywając pieśń Gospel w języku polskim. Aby nagrać utwór zgłoś się do p. Jacka Lasa, najciekawsze nagrania będą opublikowane na naszym szkolnym kanale Youtube. Preferowane będą nagrania z własnym akompaniamentem. Aby was zachęcić przedstawiam nagranie Gospel uczniów z klasy 1A.

P.S. dla osób nie mających talentów muzycznych proponuję wykonanie pracy plastycznej, napisanie ciekawego tekstu, wyrecytowanie wiersza…wszystkie interesujące prace plastyczne czy literackie będą opublikowane na stronie szkoły.

Zaproszenie do nagrania utworu Gospel jest skierowane nie tylko do uczniów ale i do nauczycieli czy pracowników naszej szkoły:-)

Jeżeli jeszcze nic nie wiesz o ŚDM zajrzyj na stronę: http://www.krakow2016.com/

udostępnij