Klasa matematyczno – językowa

med2-260x260

KLASA Ib – MATEMATYCZNO-JĘZYKOWA

Rozszerzenia: matematyka, j. angielski lub j. niemiecki
Do wyboru: geografia, informatyka, fizyka

Chętni biorą udział w Matematycznych Czwartkach na UJ

Interesuje Cię matematyka i języki, lubisz rozwiązywać zadania i przeprowadzać logiczne rozważania? Jesteś kreatywny i przebojowy? Chcesz w przyszłości zarządzać firmą? Chcesz z powodzeniem inwestować na giełdach? … i osiągnąć sukces finansowy ?mat1
Zapraszamy do klasy matematycznej !W ramach tej klasy oferujemy:
– wyjazdy na „Matematyczne Czwartki” w Instytucie Matematyki UJ oraz „Naukowe Czwartki” w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego,
– przygotowanie młodzieży do Maratonu Matematycznego, Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH, Kangura matematycznego,
– wyjazdy studyjne w ramach Naukowych Czwartków i Festiwalu Fizyki do Instytutu Fizyki UJ,
– możliwość uczestnictwa w Roku Zerowym z matematyki, chemii, fizyki na AGH.
Program tej klasy doskonale przygotowuje do studiów ekonomicznych i technicznych na politechnice i uniwersytecie, zwłaszcza na wydziałach: marketing i zarządzanie, stosunki międzynarodowe, filologia angielska, finanse i bankowość, public relations, ekonomia, administracja, automatyka, robotyka, informatyka, budownictwo, inżynieria środowiska i innych kierunkach technicznych.

budownictwo, inżynieria środowiska i innych kierunkach technicznych.