Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w klasach pierwszych

Lekcja informatyki na której uczniowie klas pierwszych wcielili się w bohaterów gwiezdnych wojen – zobaczcie galerię wspaniałych fotomontaży.

Amerykański film z gatunku space opera w reżyserii J.J. Abramsa. Premiera została zaplanowana na 14 grudnia 2015 roku. Jest to siódma odsłona serii filmów „Gwiezdne wojny”. Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi i koncentruje się na losach trójki nowych głównych bohaterów. Długo wyczekiwany epizod sagi jest napakowany akcją i humorem. Nawet osoby, które nie oglądały tych filmów słysząc Star Wars wiedzą co ono znaczy, każdy z nas wie kto to Lord Vador, kojarzą walki dobra ze złem, te widowiskowe miecze świetlne i statki kosmiczne.
18 grudnia 2015r. odbyła się polska premiera „Gwiezdnych Wojen”. Jest to możliwość przeniesienia się do innego światu poprzez wyobraźnię. Dzięki temu powraca magia kina. Pojawiają się nowe pokolenia bohaterów, którzy wprowadzają świeżość w różnorodności pozostałych mocy. Jesteśmy zwolennikami czarnej mocy – a Ty po której stronie się opowiesz?
Hera to bohaterka niezwykle odpowiedzialna, trzeźwo myśląca, bystra przedstawicielka rasy Twi’lek. Hera sprawia ze pilotowanie ducha jest niezwykle proste. Jest bardzo zdolną wojowniczką i znakomitym pilotem. Potrafi wyciągnąć zespół z każdej opresji. Hera jest uparta, ale ukazuje też ciepło i dzięki temu drużyna trzyma się razem.
I TY BĄDŹ JAK HERA!
(1B:-)

udostępnij