Co ty wiesz o Regionie?

Na dwóch lekcjach informatyki rozszerzonej w klasach trzecich, uczniowie wzięli udział w konkursie internetowym: Co ty wiesz o Regionie? Konkurs polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy o Małopolsce zamieszczonego na stronie internetowej. Uczniowie dzięki udziałowi w konkursie mieli nie tylko możliwość poszerzyć swoją wiedzę o Małopolsce, ale także nauczyli się szybkiego wyszukiwania informacji za pomocą Internetu. Uczniowie rozwiązali dwa testy składające się z 30 pytań. Liczył się najlepszy i w jak najkrótszym czasie rozwiązany test. Zamieszczamy kilka pytań z testu, sprawdź czy potrafisz odpowiedzieć na te pytania? Jeżeli nie to spróbuj jak najszybciej znaleźć odpowiedź w Internecie. Życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

konk4 konk6 konk7 konk8 konk9 konk10 konk11 konk12 konk13

udostępnij