2a i przyjaciele w Warszawie

2 a i przyjaciele znowu razem! Tym razem klasa medialno-językowa zaprosiła swoich szkolnych znajomych na wyjazd do Warszawy. Ich przygoda rozpoczęła się w czwartek (16.06.) o godzinie 1 w nocy. Wtedy też dziarsko ruszyli z jordanowskiego rynku by już o 9.00 móc zobaczyć pracę Polskiego Radia od podszewki. Kolejnym przystankiem były Złote Tarasy, w gdzie uczniowie nabrali sił do dalszego zwiedzania stolicy. Na trasie wycieczki nie mogło zabraknąć Centrum Nauki Kopernik, co potwierdziły obecne tam tłumy młodych odkrywców. Pałac w Wilanowie oczarował wszystkich,a otaczający go ogród zachęcał do robienia zdjęć. Późniejsza wizyta w TVN również okazała się sukcesem. Dzięki uprzejmości pana Pawła Płuski i całej ekipy związanej z tą stacją, przyszłym dziennikarzom udało się poznać wszystkie aspekty pracy w telewizji, a nawet spotkać parę gwiazd…🙂 Punktem kulminacyjnym całego wyjazdu był spektakl ,,Mamma mia!” w teatrze Roma. Wspaniałe widowisko poderwało widzów z foteli, którzy oklaskami i śpiewem domagali się więcej. Emocje związane z tak intensywnym dniem ostudził dopiero nocny spacer ulicami Starego Miasta, którym 2a i przyjaciele zakończyli swoją warszawską przygodę

.Warszawa1 warszawa2 warszawa3 warszawa4 warszawa5

udostępnij